Menadzer piłkarski polska liga – kody do lpm 2005

36 czwartek, Sierpień 23rd, 2018

Taśmy CuZu37

Taśmy CuZu37
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Taśmy – rodzaje i zastosowanie

W ogólnym ujęciu taśmą określa się rodzaj tworzywa wyprodukowany w celu mocowania różnego rodzaju przedmiotów do podłoża. Obecnie na rynku, dostępnych mamy wiele rodzajów taśm.

Najpopularniejsze taśmy – do czego służą?
Najbardziej rozpoznawalnym rodzajem taśmy jest oczywiście taśma klejąca, pokryta warstwą kleju tylko po jednej lub po dwóch stronach (nowość w ostatnich latach, tzw. taśmy tesa). Najczęściej używa się ich do klejenia papieru czy drobnych elementów plastikowych. Równie rozpoznawalna wydaje się być taśma izolacyjna – jak sama nazwa wskazuje wykorzystywana głównie w elektryce – do izolacji przewodów. Ponadto, wymienia się również taśmy: magnetyczne (nośniki danych), filmowe, miernicze (stosowane w geodezji) czy taśmy perforowane lub montażowe.

Taśmy LED
Inaczej świecące taśmy dekoracyjne. Można je przyklejać zarówno w pomieszczeniach – na meblach czy suficie, jak nie na zewnątrz – na balkonach, tarasach czy w ogrodzie. Co ważne, są one łatwe w montażu i ekologiczne pod względem zużycia energii elektrycznej.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

Pozostałe wpisy:

About 

Related Articles