Menadzer piłkarski polska liga – kody do lpm 2005

61 czwartek, Grudzień 29th, 2016

Squash Warszawa

Squash Warszawa
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

squash-warszawa-4Squash Warszawa to propozycja dla wszystkich mieszkańców stolicy i okolic, którzy chcieliby trochę poruszać się i przy okazji pozbyć się zbędnych kilogramów. Ale jeśli ktoś chciałby znaleźć miejsce do squasha w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, może w haśle „squash Warszawa” wpisać nazwę odpowiadającej mu miejscowości i w ten sposób otrzyma ofertę, która być może będzie zdecydowanie do zaakceptowania, bo okaże się, że squasha można uprawiać nie tylko w stolicy.
Squash to stosunkowo nowa u nas dyscyplina sportowa, ale trzeba przyznać, że bardzo się przyjęła. Świadczyć o tym mogą chociażby nowo powstające korty do squasha. Tego typu obiektów jest coraz więcej.
A na czym właściwie polega gra w squasha? To sport polegający na
odbijaniu rakietą piłki o ścianę w taki sposób, aby maksymalnie utrudnić ponowne odbicie piłki przez przeciwnika. Wydawać by się mogło, że to nic takiego, ale liczy się przede wszystkim ruch i niesamowita aktywność, jaką trzeba się wykazać na boisku. Mniejsza o wyniki. To zdecydowanie sposób na rozładowanie napięcia i stresów oraz okazja do rozruszania się. Squash pozwala także na samodzielną grę. Nawet jeśli nie mamy partnera, możemy grać sami ze sobą. Oczywiście będzie to swoista rozgrywka, ale ważne jest to, że będziemy się intensywnie ruszać, a to już sprawi, że wygraliśmy … z własnymi słabościami.

Pozostałe wpisy:

About 

Related Articles