Menadzer piłkarski polska liga – kody do lpm 2005

50 wtorek, Listopad 7th, 2017

Rozrywka Szczecin

Rozrywka Szczecin
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Pokój ucieczki – i ty się sprawdź!

Nadchodzi kolejny weekend, a ty znowu nie masz pomysłu na to jak go spędzić. Jako rodowity mieszkaniec Szczecina spacerowałeś już niezliczone razy Wałami Chrobrego, zwiedziłeś każdy kościół na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego, obszedłeś wzdłuż i wszerz Zamek Książąt Pomorskich. Znudziły ci się już pikniki w parkach oraz popołudniowe plażowanie, na wielokilometrowe wycieczki rowerowe jesteś zbyt zmęczony, w kinach w tym tygodniu nic ciekawego niestety nie grają. Czy to oznacza, że w tym tygodniu skazany jesteś na bezmyślne przebieganie po kanałach telewizyjnych? Wcale nie!

Od kilku lat również nasze miasto ma do zaoferowania zupełnie nowe sposoby spędzania nowego czasu. Możesz doświadczyć tego z grupką znajomych, rodziną, która przyjechała w odwiedziny lub z dziećmi i jest to wspaniała rozrywka! Szczecin od niedawna zaczął obrastać w tak zwane Escape roomy. Wykupując przygodę w podobnym przybytku, pozwalasz na zamknięcie się w pokoju i musisz z niego uciec. Na początek dostajesz jedną łamigłówkę, która prowadzi cię do następnej, a ta do jeszcze kolejnej. Będziesz mógł wykazać się sprytem, umiejętnością logicznego myślenia, wiedzą na najróżniejsze tematy. To świetna okazja, żeby pośmiać się z towarzyszami przy jednoczesnym napięciu, bo może okazać się, że nie uda wam się wyjść!

Firma Rozrywka Szczecin oferuje kilka typów Pokoi Ucieczki z różnorodną tematyką i paru dzielnicach miasta. Wybór jest szeroki, poczynając od klasycznych pokoi grozy, poprzez labirynty oraz escape roomy w klimacie Starożytnego Egiptu oraz lat dwudziestych. Każdy znajdzie coś dla siebie! Pamiętaj tylko, aby zawczasu zarezerwować miejsca – tego typu zabawa cieszy się dużym powodzeniem.

Pozostałe wpisy:

About 

Related Articles