Menadzer piłkarski polska liga – kody do lpm 2005

41 wtorek, Listopad 7th, 2017

Rozrywka escaperooms Gdańsk

Rozrywka escaperooms Gdańsk
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Escaperooms Gdańsk -rozrywka, od której nie chcesz uciec

Rozrywka Escaperooms Gdańsk- z dreszczykiem emocji

Zabawa w tzw. „pokojach ucieczkowych” stała się popularną rozrywką na zachodzie Europy. Moda ta dotarła także do Polski. Jest dobrym sposobem aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół. Może być także miejscem imprezy integracyjnej dla pracowników firmy. Na pewno sprzyja budowaniu relacji w grupie i rozwija umiejętności współpracy. Pracodawca może potem liczyć na większą efektywność pracy zespołowej swoich pracowników.

Rozrywka Escaperooms Gdańsk- rozwiązując zadania zbliżasz się do otwarcia drzwi

Magiczne „sezamie otwórz się” nie wystarczy, aby opuścić „pokój ucieczkowy”. Trzeba najpierw odpowiedzieć dobrze na kilka pytań, rozwiązać kilka zagadek, aby móc odszukać klucz i wydostać się z pokoju. Do tego niezbędna jest współpraca. Im bardziej zgodnie współpracujemy ze „współwięźniami”, tym szybciej możemy się wydostać. Potrzebny jest spryt i nieco wiedzy.

Rozrywka Escaperooms Gdańsk- zasady gry

Aby móc się bawić musisz najpierw poznać zasady. Do escape room wchodzi od 2 do 5 osób zdanych tylko na siebie. Muszą wydostać się z pokoju zagadek w ciągu 60 minut. Nie znają scenariusza, muszą połączyć ze sobą wskazówki, kody i elementy znalezione w pokoju. Zabawa wymaga logicznego myślenia, a nie siły fizycznej. Questroom to świetna zabawa dla całej rodziny, w której do wyboru mamy kilka pokoi tematycznych. To dawka adrenaliny jak z niezłego dreszczowca czy kryminału, na którą nikt nie jest za młody, czy za stary. Warto skorzystać z bogatej oferty.

Pozostałe wpisy:

About 

Related Articles