Menadzer piłkarski polska liga – kody do lpm 2005

11 czwartek, Sierpień 23rd, 2018

Primacon przenośniki spiralne

Primacon przenośniki spiralne
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przenośniki optymalizujące pracę

Jeszcze dwa wieki temu w dużych fabrykach główną siłą napędową była praca człowieka. Ten, dzięki użyciu siły, musiał w ciężkich warunkach przetransportować materiały lub towary z punktu A do punktu B. Dziś, dzięki postępowi naukowemu siłę rąk ludzkich zastąpiły maszyny. Dzięki zautomatyzowanym procesom oraz maszynom wydajność pracy wzrosła znacząco.

Przykładem rozwoju mogą być przenośniki, które są w stanie przetransportować na terenach zakładów duże ilości towarów z jednego punktu do drugiego. Przykładem takiego procesu może być linia produkcyjna koncernowego browaru.

W pierwszej kolejności, po leżakowaniu piwa w tanku, trafia ono do rozlewu do butelek i puszek. Dzięki przenośnikom duże zakłady są w stanie napełnić w ciągu godziny kilkanaście tysięcy butelek. Następnie trafiają na przenośnikach do zakapslowania.

Kolejnym etapem jest przetransportowanie butelek do etykietowania, aż finalnie trafią one do pasteryzatora.

Z kolei puszki są transportowane na przenośnikach do automatycznego pakowania folią, która tworzy czteropaki, sześciopaki et cetera.

słowa kluczowe: Primacon przenośniki rolkowe, przenośniki Primacon, przenośniki rolkowe Primacon, przenośniki spiralne Primacon, yalung kang

Pozostałe wpisy:

About 

Related Articles