Menadzer piłkarski polska liga – kody do lpm 2005

273 wtorek, Grudzień 11th, 2018

Pobierz Liga Manager 2016 dla Windows

Pobierz Liga Manager 2016 dla Windows
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Liga Manager 2016 została zastąpiona przez Liga Manager 2017 (bezpłatna dla posiadaczy licencji LM2016).

Uwaga: w przypadku aktualizacji, najpierw trzeba odinstalować grę, a później zainstalować nową wersję (dane gracza nie zostaną usunięte).
Wymagania systemowe

Gra wymaga systemu Windows Vista SP2 lub nowszego (Windows 7, Windows 8, Windows 10). Orientacyjna konfiguracja minimalna to:

procesor: 1 GHz,
pamięć RAM: 1 GB,
ekran: min. 1280 x 768,
miejsce na dysku: ok. 20 MB (nie licząc zapisanych stanów gier),
biblioteka .NET 4.5.2 lub nowsza (w większości konfiguracji jest już zainstalowana; instalator internetowy, instalator kompletny).

Gra posiada tryb demonstracyjny, więc można ją bezpłatnie wypróbować na swojej konfiguracji sprzętowo-programowej.
Instalacja

Pobieramy plik instalacyjny (ok. 10MB), uruchamiamy go i postępujemy według wskazówek instalatora.
Tryb demonstracyjny

Przy braku aktywnej licencji gra działa w trybie demonstracyjnym:

maksymalna długość pojedynczej rozgrywki to 20 minut (potem trzeba zacząć grę od nowa),
brak możliwości zapisu stanu gry,

Tymczasowo można korzystać z zewnętrznych zestawów danych stworzonych przez innych graczy. W przyszłości ta funkcja będzie dostępna tylko w pełnej wersji gry.
Zakup gry

Gra jest dystrybuowana w postaci cyfrowej (brak pudełka, nośnika, itp.). Aby cieszyć się pełną funkcjonalności gry, trzeba zakupić licencję. Licencja daje dostęp do wszystkich funkcji w grze i zestawów danych stworzonych przez graczy. Nie są wymagane żadne inne opłaty.

Zakupu dokonujemy z wnętrza aplikacji (menu Opcje, przycisk Kup licencję). Wyświetli się specjalne okno i zostaniemy przekierowani na stronę internetową.

zakup-licencji

Płatności są obsługiwane przez firmę rozliczeniową PayU (automatyczny transfer on-line oraz karty kredytowe). Ewentualnie można zapłacić tradycyjnym przelewem na nasze konto firmowe.

Cały proces zakupu trwa tylko kilka minut. Od razu po zaksięgowaniu wpłaty, licencja jest przypisywana do konta gracza (adres e-mail) i pełna wersja gry jest odblokowana.

Aktualnie przy każdym uruchomieniu, gra sprawdza licencję gracza na naszych serwerach. W związku z tym, wymagane jest połączenie z Internetem (przynajmniej przy uruchomieniu aplikacji).

Każdy kto zakupi licencję dla LM2016 Windows, otrzyma bezpłatny dostęp do Liga Manager 2017 Windows 🙂
Konto gracza

Aby skorzystać z funkcji internetowych (m.in. zestawy gier stworzonych przez graczy) należy się zalogować na nasze serwery. Robi się to korzystając z konta e-mail w jednym z obsługiwanych serwisów (aktualnie tylko Gmail z Google; w przyszłości również inne). Można korzystać z konta używanego w wersji Android.

Zakupiona licencja gry jest również przypisywana do aktualnie zalogowanego użytkownika (według adresu e-mail).

Pozostałe wpisy:

About 

Related Articles